В Україні суттєво погіршується погода – розпочав роботу цілодобовий Штаб
Через погіршення погоди розпочинає цілодобову роботу спеціальний Штаб. За повідомленнями синоптиків і ДСНС у деяких областях очікується до 30 см снігу, а місцями і 50 см.
Як повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури, щоб оперативно реагувати на ситуацію і не допустити проблем на автошляхах, розпочав цілодобову роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.
Влада радить водіям не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані, а при плануванні маршрутів враховувати складність погодних умов.
У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі українці можуть телефонувати на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80.
Тим часом на деяких трасах в Одеській області через хуртовини і аварії заборонили рух транспорту. Так, на трасі Одеса – Рені біля села Красна Коса перекинувся вантажний автомобіль з зерном. Водій не постраждав. А біля села Броска на підйомі застрягли автомобілі, унаслідок чого збільшився затор.
Біля села Лиманське Ренійськоі ОТГ не змогла проїхати карета швидкої допомоги з хворим. Поліцейський офіцер громади довіз медиків та чоловіка у лікарню на своєму службовому транспорті.
Поблизу села Новокам’янка Ізмаїльського району пасажирський автобус Варна – Київ з 22 пасажирами з’їхав у кювет. Ніхто не постраждав. Їм надається допомога.
Подпишитесь на новости



Коментарі (0)