В Україні скасовано рішення щодо нових тарифів на воду

Такого ще в країні жодного разу не було. Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), сьогодні, 30 грудня, скасувала раніше прийняту постанову про підвищення тарифів на водопостачання, яку ухвалила раніше. 

«Під час оформлення рішення з цього питання з’ясувалося, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проекту рішень, тривалого їх обговорення, початку повітряної тривоги, рішення, які були запропоновані для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному і відповідно голосували за різні проекти. Крім того, запропоноване рішення суттєво відрізняється від проекту, оприлюдненого на сайті, тому під час їх оформлення виникли непорозуміння щодо розмірів та структури цих тарифів», — зазначив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Проекти рішень щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення відправлено на доопрацювання.

Нагадаємо, 27 грудня тарифи збільшили. Це стало можливим тому, що на них не поширюється мораторій, введений на інші комунальні послуги з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. За даними регулятора, вже з 1 січня 2023 року тарифи на водопостачання та водовідведення мали зрости у середньому на 10%. Це означає, що для кожного регіону України цифри у платіжках будуть різними, оскільки попередні тарифи також не були однорідними.

Спочатку НКРЕКП хотіла затвердити відразу два підвищення тарифів на воду – з 1 січня і з 1 липня. Але рішення про підвищення тарифів на воду у літній період відклали. Його вирішили розглянути у травні 2023 року. Тепер ось і перше рішення скасоване.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ отбили мощный штурм оккупантов и нанесли врагу урон: видео

13.06.2018 - 11:14
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что 12 июня ВСУ адекватно и, главное, эффективно  отвечали на штурмы и обстрелы со стороны террористов на Донбассе: позиции удержаны, ликвидированы 5 и ранены 4 боевиков, ...

Действие пули при попадании в различные предметы

16.12.2015
Показанное на видео —  лишено ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...