В Україні розгортають системи ППО NASAMS

Сполучені Штати передали Україні перші системи протиповітряної оборони NASAMS. Про це як факт в інтерв’ю телеканалу CNBC заявив Грегорі Гейс, голова американської компанії Raytheon Technologies, яка виробляє системи.

«Ми нещодавно доставили дві системи NASAMS.  Ми передали їх уряду кілька тижнів тому і сьогодні їх розгортають в Україні», — сказав Гейс.

За його словами, ці системи можуть збивати, як дрони, так і балістичні ракети і літаки.

При цьому сьогодні заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі загальнонаціонального телемарафону наголосила, що не треба поширювати неофіційну інформацію щодо постачання зброї. І додала, що посилатись можна лише на інформацію від Міноборони, Генштабу, МЗС та Верховного Головнокомандувача. Стосується це випадку з Гейсом не уточнюється. Його важко назвати людиною з вулиці, яка некомпетентна…

«Все, що стосується постачань зброї, ми подаємо інформацією згідно з домовленостями з нашими партнерами. Тому що йдеться не тільки про нашу безпеку, а й безпеку тих, хто цю зброю постачає. Порада тільки одна – вірити офіційним джерелам. Прошу самостійно не поширювати таку інформацію, а тільки ту, що є в офіційних джерелах», — зауважила Маляр.

Відомо, що міністерство оборони США наприкінці серпня анонсувало укладання контракту з компанією Raytheon Missiles and Defense про придбання для України двох норвезьких зенітних ракетних комплексів середньої дальності NASAMS.

NASAMS — це пересувний зенітно-ракетний комплекс, призначений для боротьби з ракетами, літаками та іншими повітряними цілями на малих та середніх висотах. Система діє з відривом до 40 км залежно від снаряда. За висотою вона сягає 20 км.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017 - 18:05
В сети появилось коротенькое видео с передовой из-под Донецка с перестрелкой между подразделением ВСУ и террористами ДНР. Наш боец рассказал, что в Песках, где они держат рубежи, обстрелы происходят каждый ...

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019
На странице официального аккаунта студенческого ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

18.08.2018
Объявление в фойе Одесского театра: ...