В Україні повістки вручатимуть під відеозапис

Співробітники територіальних центрів комплектування отримають відеокамери для фіксації процесу вручення повісток. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода повідомила керівник прес-центру ОК Південь Наталія Гуменюк, коментуючи скандальне відео вручення повісток в Одесі.

«Кожна група споряджається. Ми над цим працюємо. Оскільки це не обов’язковий елемент, але розуміючи, що ось так можуть розвиватися події (як в Одесі — ред.), ми використовували це як спосіб застереження для того, щоб дійсно об’єктивно мати можливість оцінити всю ситуацію, якщо така виникла», — сказала вона.

Випадки насильницького вручення повісток громадянам України на вулицях Гуменюк назвала «не такими системними, як їх намагаються подати».

Нагадаємо, нещодавно в Одесі чоловіки, одягнені в камуфляжну форму, жорстко затримали чоловіка біля зупинки громадського транспорту. Відео з’явилося в місцевих Telegram-каналах у вівторок, 14 лютого.

За словами очевидців, так відбувався «процес мобілізації» біля ринку Привоз. На кадрах видно, як повалений на асфальт чоловік намагається чинити опір, за нього заступаються небайдужі перехожі. Однак особи у формі хапають його за руки і ноги, щоб затягнути у фургон.

Зі свого боку в офіційному коментарі для ТСН.ua військові цю інформацію не спростували, але й не підтвердили.

«На відео можна побачити, що людину не б’ють, а хапають. Ми розбираємося з цією ситуацією і готуємо, відповідно, офіційну інформацію», – повідомила речниця оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

У коментарі Суспільному Гуменюк зазначила, що не виключає впливу людського фактора на такі події. 

«Ми кожного дня інструктуємо підрозділи, які виходять із рейдами в таку роботу. Але, на жаль, людський фактор є людський фактор. Ми зараз розбираємося, що це таке, хто на цьому відео і чи справді це так, як є», – сказала вона, водночас зазначивши, що в більшості випадків, дійсно, є некоректна поведінка персоналу. 

Гуменюк також додала, що дуже часто користувачі соціальних мереж побутове затримання сприймають, як вручення повісток.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове молодая пара занялась сексом на крыше многоэтажки и попала на видео

08.06.2018 - 18:06
Пикантное кино сняли во Львове. Там на крыше многоэтажки по улице Сечевых стрельцов парень с девушкой занимались любовью. Их стал снимать на телефон. Через минуту с чем-то парочка увидела, что ...