В Україні після поранення помер відомий російський окупант

В нейрохірургічне відділення окупованого міста Кадіївка (Стаханов до перейменування) Луганської області в ніч з 3 на 4 лютого було госпіталізовано російського офіцера Ігоря Мангушева (Берег) зі сліпим вогнепальним пораненням в голову. А сьогодні вранці він помер.

Мангушева вбили.  9-міліметрова куля від пістолета залишилася в голові окупанта. А зайшла вона в потилично-тім’яну частину його черепа під кутом в 45 градусів зверху вниз. Очевидно, що стріляли в Мангушева зблизька і ззаду.

Бувший главарь окупантів в квазіутворенні ДНР Ігор Стрєлков (Гіркін) звинуватив у вбивстві Берега бойовиків ПВК Вагнера.

Берег відомий своїми «артистичними флешмобами». В тому числі, виступом в кабаку з черепом, який начебто належав українському захисникові. Тобто фашист ще той! Ось така черепна «отвєтка» долі.

Мангушев – росіянин. Але воював за терористичне квазіутворення ЛНР вже давно. Остання посада – командир взводу протидії БПЛА четвертої окремої мотострілецької бригади другого армійського корпусу (ЛНР).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016 - 02:56
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по продолжительности взрыв. На рынке пиротехники что-то взорвалось в одном из магазинов, а дальше последовала цепная реакция. В результата взорвались и сгорели более 30 торговых точек. ...