В Україні оголошено повітряну тривогу

В Україні о 13:16  почали лунати повітряні тривоги. Наразі вона оголошена по всій країні, крім 8 західних областей.

Зазвичай, уся країна вимушена реагувати, коли ворог здіймає у повітря літаки МіГ-31К, здатні нести гіперзвукову ракету Кинджал (її швидкість, нагадаємо, досягає 12.7 тисяч км на годину). Декілька останніх разів ворог злітав з аеродрому у Брянській області, до цього часто це робилося на території Білорусі, де Міг-31 базуються в Мачулищах.

Сьогодні у Чорне море росіяни вивели два надводні ракетоносії та один підводний човен, споряджені до 20 ракет типу Калібр. Є загроза ракетних ударів, повідомляє ОК «Південь». Зранку ворог також здіймав у повітря стратегічні бомбардувальники над акваторією Азовського моря.

Нагадаємо, під час масованого удару по Україні 26 січня окупанти застосували дві ракети Кинджал — вдарили ними по об’єктам у Київській і Запорізькій областях. До цього декілька місяців їх не використовували (їх у РФ занадто мало). А 9 березня Росія випустила одразу 6 ракет Кинджал, що є рекордом за весь час війни.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украина провела испытания нового танкового модуля «Дуплет»: видео

01.05.2018 - 16:26
В Украине усовершенствованный боевой модуль Дуплет, предназначенный для модернизации бронетехники, прошел успешные испытания. Об этом сегодня сообщил президент Петр Порошенко в своем Facebook. «Житомирский бронетанковый завод значительно повысил характеристики боевого ...