В Україні оголошено масштабну повітряну тривогу, у Харкові вибухи

В Україні станом на 01:05 оголошено повітряну тривогу у вісьмох областях. Це без врахування постійно «червоних» Криму і Луганщини.

Російські фашисти атакують «Шахедами».

В цей час у Харкові пролунала серія вибухів під час повітряної тривоги, повідомили місцеві ЗМІ. Згодом атаку на місто підтвердив мер Ігор Терехов.

Харков був під загрозою ударів балістичними ракетами.

Очільник ОВА Олег Синєгубов повідомив, що зафіксовані влучання поруч із житловою забудовою у Харкові. За його словами, усі профільні служби працюють на місцях. Щодо постраждалих інформація уточнюється.

Перед опівнічю Повітряні сили повідомили, що БПЛА летять на межі Запорізької та Дніпропетровської областей — курсом на північний-захід (Дніпро). Також БПЛА фіксувалися на межі Дніпропетровської та Харківської областей — курсом на північний-захід.

Після опівночі з’явилася інформація про нові групи Шахедів.

«Декілька нових груп ударних БпЛА рухаються з акваторії Чорного моря у напрямку Миколаївської області», — повідомили у Повітряних силах.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинский десантник дозвонился в прямой эфир донецкого радио: аудио

07.01.2017 - 13:19
Украинский десантник из 25-ой бригады будучи под Донецком дозвонился на радио «Комета» в оккупированном областном центре. И в прямом эфире успел заказать песню, передать привет своим товарищам из бригады, сказать ...

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017
Французские последовательницы некогда популярного движения ...

Опубликовано видео с внучкой Путина

14.06.2017
Недавно президент России Путин признался ...