В Україні на фронті знищено російського генерала

В Україні ліквідовано російського окупанта Ігоря Юрійовича Трифонова 1968 року народження – генерал-майора поліції, який раніше керував поліцією Єкатеринбургу та очолював МВД Карачаєво-Черкеської республіки РФ.

Про це повідомив блогер і український патріот з окупованого Днецька «Necro Mancer», який системно відстежує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіаресурсах владних та силових структур РФ і соціальних мережах прихильників «руського миру».

Про смерть Трифонова розповіло видання «Аргументи і факти. Урал». Генерал залишив службу у поліції п’ятого листопада 2019 року на фоні звинувачення у корупції. В 2022-му його визнали винним і присудили понад дев’ять років в’язниці.

Трифонов одразу почав проситися на війну в Україні. Але потрапив до нас він лише в другій половині грудня 2023-го, а через десять днів став «двохсотим». Ким саме і де воював генерал, не вказано.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015 - 12:45
У китайского самосвала на ходу отлетели колеса. К счастью, все обошлось благополучно и никто не пострадал. Как говорится, ничто не предвещало. Вроде бы спокойная дорога, обычное движение. И вдруг с ...

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017
Подростки в Челябинске устроили обструкцию ...

В Одессе пенсионеров собирали на странный митинг: видео

23.02.2017
В Одессе активисты показали, как ...