В Україні магістральний водогін добудовано на 95%

В Україні магістральний водогін добудовано на 95%. Зараз на обʼєкті зводяться стіни та встановлюються насоси. Про це 25 січня повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Зазначається, що на всій протяжності, а це 145 кілометрів, будується 11 насосних станцій для забезпечення максимально надійної роботи магістрального водогону. Також виконується монтаж труб та будівництво електричних підстанцій. На черзі — роботи з гідроізоляцій стін, влаштування покрівель та встановлення автоматизованих систем.

У будівництві, яке триває цілодобово, задіяно більше тисячі працівників та понад 400 одиниць техніки. Проте обстріли сповільнюють роботи на певних ділянках.

Нагадаємо, через підрив росіянами Каховської ГЕС мешканці Кривого Рогу, Марганця, Нікополя, Томаківки, Покровська, Мар’янського та інших прилеглих населених пунктів залишилися без води. Водогін забезпечить питною водою близько півтора мільйона людей.

Будівництво магістрального водогону — один з пріоритетних проєктів Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, що долучились до ліквідацій наслідків підриву Каховської ГЕС вже в перші дні після трагедії.

«На кожній із ділянок працюють інженери-консультанти та представники незалежного технагляду. Також за сприяння американського проєкту Проєкт USAID Економічна підтримка України буде проведено комплексний технічний аудит проєктної документації на будівництво усіх трьох ділянок водогону. Усі звіти разом із результатами аудиту та експертизи, а також кошторисами для кожного виду матеріалів будуть оприлюднені одразу після проходження експертизи», — йдеться у повідомленні міністерства.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Полиция заявила о задержании в Украине вора в законе (видео)

02.06.2016 - 01:35
В Киеве задержали самого молодого «вора в законе». Как сообщили в местной полиции, сейчас 24-летний мужчина ожидает депортации с территории Украины. «Получив оперативную информацию, мы задержали иностранца, 1992 года рождения», ...

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...