В Туреччині відреагували на внутрішню критику Ердогана

Туреччина обмежила доступ до Twitter після публічної критики уряду президента Реджепа Тайїпа Ердогана через повільну офіційну реакцію на землетруси, які спричинили загибель тисяч людей. Про це повідомляє NetBlocks та BalkanInsight.

«Мережеві дані в реальному часі показують, що Twitter обмежений у Туреччині; фільтрація застосовується до основних Інтернет-провайдерів і з’являється, коли громадськість починає покладатися на цю послугу після серії смертоносних землетрусів», — зазначають в Інтернет-обсерваторії, яка стежить за свободами глобальної мережі NetBlocks.

Тепер люди не можуть отримати доступ до Twitter через два із трьох основних Інтернет-провайдерів. TurkTelekom та Turkcell повністю заблокували доступ. Vodafone все ще дозволяє повільніше отримувати доступ до Twitter.

Зазначається, що через кілька днів після руйнівного землетрусу в Туреччині уряд досі не зміг допомогти кільком регіонам.

BalkanInsight додає, що уряд не оголосив і не прокоментував заборону Twitter. Причому раніше уряд обмежував доступ до соціальних мереж після стихійних лих, терактів та протестів.

Нагадаємо, вранці 6 лютого Туреччину та Сирію вразили потужні землетруси. Вже відомо про 9057 загиблих і понад 52 тисячі поранених. До того ж, зруйновано понад шість тисяч будівель.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018 - 14:52
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает давать сбой. Сначала оппозиционер А. Навальный собирал марши против коррупции, а теперь Павел Дуров 30 апреля вывел людей на улицы Москвы, протестуя против блокировки  Telegram. ...

Покемономанія на Вінниччині

02.08.2016
Покемономанія вже у Вінниці. Ця ...

В Киеве напали на участниц женского марша, видео

08.03.2018
В Киеве и некоторых городах ...