В тилу окупантів підірвано два російські ЗРК

Бійці Центру спеціальних операції «А» Служби безпеки України дронами-камікадзе «RAM II» вразили два російських зенітно-російських комплекси «Тор-М2» в одній з лісосмуг в ближньому ворожому тилу на окупованій частині Запорізької області.

Про це повідомив народний депутат і волонтер Юрiй Мисягiн, оприлюднивши відповідний відеосюжет з пояснюючими коментарями. Основу його складають кадри, зняті самими баражуючими боєприпасами та контролюючими безпілотними літальними апаратами.

Волонтер і блогер Сергій Стерненко, коментуючи те саме відео в своєму Телеграм-каналі, пояснив, що ці камікадзе були придбані за зібрані українцями кошти. Також він вказав, що один ЗРК «Тор-М2» коштує 24 мільйони доларів.

Важко стверджувати, що дрони змогли буквально знищити ЗРК. Але прямі влучання і досить потужні вибухи гарантують їх виведення з ладу та більші чи менші пошкодження, на ремонт яких потрібно багато часу і дефіцитні нині в Росії запчастини.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017 - 21:24
Очередной день противостояния коммунальных служб и жителей Сабарова не увенчался диалогом о будущем строительстве кладбища вблизи микрорайона. Утром 31 июля словесный конфликт едва не перерос в нечто большее типа «бабьих ...

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...