В США спростували «успішний удар» хуситів по авіаносцю Дуайт Ейзенхауер

Заяви підтримуваних Іраном хуситів про «успішну атаку» на американський авіаносець Дуайт Ейзенхауер — неправдиві. Про це в сьогодні повідомило Центральне командування Збройних сил США в соцмережі Х.

Зазначається, що в суботу, 22 червня, судно покинуло регіон, у якому перебувало сім місяців. Авіаційна група корабля становить 90 літаків і гелікоптерів.

За їхніми даними, протягом останніх 24 годин сили Центрального командування США успішно знищили три безекіпажні надводні судна хуситів у Червоному морі. Ці знищені системи становили безпосередню загрозу для сил Сполучених Штатів, їхніх союзників і торгових суден у регіоні.

Хусити також запустили в Аденську затоку три протикорабельні балістичні ракети з контрольованого ними району Ємену: повідомлень про постраждалих або значних пошкоджень від суден не було.

Що було раніше

У Червоному морі через атаку хуситів, ймовірно, затонуло друге судно — суховантаж Tutor. Угруповання атакувало його 12 червня. Про це за тиждень після події повідомило Reuters із посиланням на Управління морських торговельних операцій Великої Британії (UKMTO).

Зазначається, що на останньому зареєстрованому місці перебування судна були виявлені уламки та залишки нафтопродуктів. Один член екіпажу, який, як вважають, перебував у машинному відділенні Tutor під час атаки, залишається зниклим безвісти.

12 червня повідомлялося, що хусити атакували судно Tutor, яке належить та експлуатуються Грецією та у момент атаки йшло під ліберійським прапором. Удар спричинив сильне затоплення та пошкодження машинного відділення.

Також єменські хусити 14 червня атакували українське судно Verbena двома протикорабельними крилатими ракетами в Аденській затоці. Корабель Verbena під прапором Палау належить українському власнику, а на борту — екіпаж з Польщі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Автогонщик выполнил переднее сальто на автомобиле: видео

02.04.2017 - 13:58
Зафиксировано  первое переднее сальто на монстр-траке на соревнованиях в Лас-Вегасе. Трюк выполнил Ли ОʼДоннелл, также известный под прозвищем «Mad Scientist» (Безумный учёный). Он утверждает, что сальто было не случайностью, а ...

Горные пехотинцы противостоят недобиткам Гиви: видео

05.10.2017
Военное телевидение Украины показало сюжет ...

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017
Тяжелая бойня, о которой массово ...

В Харькове воры взорвали банкомат и похитили деньги: видео

03.04.2018
Ночью в Харькове преступники добыли ...