В Соледарі снайпер ЗСУ поклав загін окупантів

Український снайпер вдало відпрацював по російсько-фашистським загарбникам в Соледарі Донецької області.

В коментарі до відео на телеграм-каналі «Оперативний ЗСУ» вказується, що наш снайпер вів вогонь з відстані 440 метрів.

Нагадаємо, 25 січня речник східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив, що Сили оборони повністю вийшли з Соледару. Під час стримування орди російсько-фашистських окупантів, кількість яких у п’ять разів переважала український гарнізон, було завдано величезних втрат ворогу. За словами Череватого, втрати загарбників в боях за Соледар можна порівняти з втратами російської армії під час двох чеченських війн. 

Також офіцер зазначив, що українські захисники відійшли на підготовленні раніше позиції, де й зайняли оборону. Було виконане завдання — не допустити швидкий прорив фронту й організувати нові рубежі оборони. Під час залишення міста не було допущено взяття в полон українських військових.

З тих пір ЗСУ не припинили нищити ворога в Соледарі з артилерії і за допомогою дронів. Як бвчимо, підключаються до справи й снайпери.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Австрии посетители выставки сломали секс-куклу с искусственным интеллектом: видео

28.09.2017 - 13:38
В австрийских «домах терпимости» достаточно высокой популярностью пользуются «умные» секс-куклы. Востребованность провоцирует создание новых моделей. Один из экспонатов был представлен на выставке электроники в городе Линц. «Саманта» стала настолько популярна, ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...

Гол Ярмоленко принес Вест Хэму победу над МЮ: видео

22.09.2019
Игрок сборной Украины Андрей Ярмоленко ...