В Сенаті США анонсували голосування за допомогу Україні

Сенат США голосуватиме щодо законопроєкту про прикордонну безпеку та допомогу Україні вже наступного тижня. Про це у четвер, 1 лютого, заявив лідер більшості в Сенаті Чак Шумер, повідомляє Politico.

Він уточнив, що текст документа буде оприлюднено вже в п’ятницю або вже в неділю, а проголосувати за нього мають до 7-го лютого.

«У сенаторів буде достатньо часу, щоб прочитати законопроєкт перед голосуванням за нього», — заявив Шумер.

Тим не менш, республіканець Джеймс Ленкфорд сказав журналістам, що він би не прогнозував дати: «Я припинив пророкувати день і час, доки не буду знати, де ми будемо, тому що я думав, що ми вийдемо на голосування ще три тижні тому».

Ленкфорд правий, адже Конгрес і США не можуть дійти згоди з цього питання з жовтня минулого року. Коли вони йшли на Різдво 25 грудня на канікули, то тоді вже ситуація виглядала непристойно. Потім крайні терміни теж постійно переносилися…

Останні тижні майже не щодня представники Білого дому, Пентагону і Держдепартаменту США роблять заяви про критичну ситуацію щодо підтримки України, закликаючи Конгрес і Сенат нарешті вирішити питання фінансування.

Нагадаємо, 27 грудня США оголосили про надання Україні останнього у 2023 році пакета військової допомоги вартістю 250 мільйонів доларів.

Президент США Джо Байден у жовтні звернувся до Конгресу з проханням схвалити додаткове фінансування, зокрема понад 60 мільярдів доларів для України. Але воно досі блокується республіканцями через суперечності між партіями в питанні безпеки кордону з Мексикою.

У січні були повідомлення про значні поступки Байдена в питаннях кордону заради України, на них погоджувалися республіканці, але Трамп пригрозив своїм прихильникам у Конгресі, щоб ті не йшли взагалі на поступки. Чим це все завершиться, наразі невідомо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016 - 16:26
Ездовыми собаками, сегодня, никого не удивить. А вот кот, который бы тянул упряжку – большая редкость. Но таковые существуют. И доказательство тому, видеоролик, который мы разместили ниже. ...

Тигр спас зоолога от ягуара

19.08.2016
Хищник не дал атаковать своего ...