В СБУ відповіли на заяву МЗС Росії з вимогою видати Малюка

Влада фашистської Росії продовжує пробивати дно. Сьогодні МЗС країни-терористки зробило звернення, в якому висунула обвинувачення в тероризмі на адресу СБУ.

В цій нікчемній заяві відомство Лаврова вимагає видати Росії голову СБУ Василя Малюка. В українській спецслужбі відповіли, що це крайня ступень цинізму, тим паче, що заява зроблена в річницю звільнення Бучі.

«МЗС Росії передав владі України вимоги в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з бомбовим тероризмом (МКББТТ) і Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму (МКБФТ) про негайний арешт і видачу всіх причетних до цих терактів осіб», – ідеться у повідомленні росіян.

Російське відомство зазначає, що теракт в Крокус Сіті Хол начебто має українській слід: «Проведені російськими компетентними органами слідчі дії вказують, що сліди всіх цих злочинів ведуть в Україну».

Також у дописі згадуються події, що пов’язані з вбивством Дар’ї Дугіної, підрив пропагандистів Владлена Татарського та Захара Прилєпіна, а також рейди Російського Добровольчого Корпусу.

Служба безпеки України вже відреагувала на таку заяву МЗС Росії. Як повідомили в СБУ, що такі повідомлення щодо тероризму «звучить особливо цинічно на фоні річниці звільнення Бучі та звірств, які там чинили росіяни».

«Намагаючись апелювати до норм міжнародного права, а саме до Конвенції про боротьбу з тероризмом, МЗС РФ забуває, що саме Путін офіційно оголошений у міжнародний розшук – зокрема, його чекають в Гаазькому трибуналі за викрадення українських дітей. Особливо цинічно заяви про тероризм звучать від самої країни-терориста на фоні річниці звільнення Бучі та звірств, які там чинили росіяни. Ми памʼятаємо кожного загиблого українця і зробимо все, аби ворог отримав справедливу відплату. Тож будь-які слова російського МЗС є нікчемними. РФ насправді може зробити тільки одну заяву, яка вартує уваги – на весь світ оголосити про свою поразку у війні та про виведення окупаційних військ з української землі», — повідомили у відомстві в коментарі для «Української правди».

Нагадаємо, днями ЗМІ, близькі до Ісламської держави, випустили матеріал із заголовком «РФ не визнає свого провалу і звинувачує Захід». Загалом в статті йдеться про те, що ІДІЛ шокований як їм треба доводити організацію теракту в Крокусі.

Іділовці, мовляв, справді не розуміють, що відбувається, бо діяли за «встановленим зразком»: зробили теракт і взяли на себе відповідальність. Проте теперішня «жерва» – Росія цього не прийняла і ІДІЛ прийшлось знову доводити свою причетність. Вони розмістили нову заяву та фотографії з нападниками у медіа, які пов’язані з Ісламською державою.

Пройшло декілька днів, але Кремль продовжує ігнорувати такі повідомлення, тому, за інформацією іранських ЗМІ, ІДІЛ за довгий час випустив вже паперову газету, присвячену теракту в Крокусі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017 - 21:38
В селе Михайлин Казатинского района организовали, пожалуй, самую необычную свадьбу года в Украине. В противовес тем, чье бракосочетание немыслимо без лимузинов, местная пара нашла альтернативу. Невеста торжественно выехала со двора ...

А ви знаєте, що П’ятничани приєднали до Вінниці у 1938 році?

31.10.2016
Вулиця П’ятничанська (до декомунізації Боженка) ...

Интернет взрывает видео новой песни Моби с кадрами драки в Верховной Раде

22.09.2016
Американский диджей, певец и композитор Ричард Мелвилл Холл, ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...