В Росії завербували на війну сотню ув’язнених жінок

В Росії й справді вербують ув’язнених жінок. І не лише вербують, а й першим ешелоном уже доставили до Донецької області близько 100 осіб.

Про це у себе в Телеграм-каналі повідомив блогер Володимир Золкін.

За його інформацією, ув’язнених жінок тимчасово окупованої частини Донецької області теж вербують.

«Але як вони збираються використовувати цих жінок, невже теж на м’ясо?», — задається питанням Золкін.

Нагадаємо, на початку серпня минулого року український журналіст Володимир Золкін, який відомий тим, що бере інтерв’ю у полонених загарбників, оголосив про винагороду для українських солдатів. Українським захисникам запропонували брати у полон окупантів за додаткову винагороду. Ввечері 15 грудня він повідомив про категорію полонених, за яких буде сплачувати по тисячі доларів!

Таке оголошення Золкін зробив під фото з російськими військовими-жінками. Вочевидь, разрахунок на те, що їх буде легко обмінювати.

Влітку Золкін закликав українських бійців поповнювати фонд полонених для подальших обмінів із російською стороною. Він тоді опублікував «прейскурант»:

  • за бойовика «ДНР/ЛНР» — 200 $
  • солдата Росії — 300 $
  • молодшого офіцера — 400 $
  • старшого офіцера/льотчика — 500 $
  • кадировця — 600 $.

Володимир розповів, що така градація цін пов’язана з тим, що в Росії мешканців ОРДЛО не вважають за людей, а «кадировців» змінюють насамперед. З тих пір він регулярно сплочує бійцям ЗСУ преміальні за полонених.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Украине построили дамбу, которая блокирует подачу воды в Крым: видео

30.04.2017 - 12:29
Украина улучшила положение фермеров Херсонской области и одновременно заблокировала поставку воды в Крым по Северо-Крымскому каналу. Построена и введена в в эксплуатацию новая капитальная дамба – бетонная плотина на границе ...

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017
Во впадине Пантанал в Бразилии ...