В Росії помер Олексій Навальний

Фашистський режим Росії досяг ще однієї своєї мети — позбавився від головного опозиціонера в країні. Помер Олексій Навальний, якого раніше намагалися отруїти, а потім кинули на 19 років у буцигарню.

Сталася трагедія у у ВК-3 «Полярний вовк» у селищі Харп Ямало-Ненецького автномного округу РФ. Це за полярним колом, дістатися туди практично неможливо, відсутня можливість будь-якого зв’язку для ув’язненого.

Про смерть Олексія 16 лютого повідомило управління федеральної служби виконання покарань Росії у ЯНАО.

За офіційною інформацією, Навальному стало зле під час прогулянки, а спроби його реанімувати результату не дали. Пізніше з’явилося повідомлення, що в Навального відірвавася тромб.

Відомо, що над Навальним у колонії постійно знущалися. Взагалі, він провів 308 діб у ШІЗО…

Лідер фашистського режиму Путін параноїдально боїться навіть натяку на якусь конкуренцію чи загрозу його владі. Тому було вбито Нємцова, отруєно, а потім кинуто за грати Навального…

Нагадаємо, опозиційний російський політик Олексій Навальний перебуває в ув’язненні з початку 2021 року. У серпні 2023 року Мосміськсуд засудив політика до 19 років позбавлення волі в колонії особливого режиму у сфабрикованній справі про «екстремізм».

Нагдаємо, рік тому, у лютому 2023-го, опозиційний політв’язень Олексій Навальний заявив, що Україна має повернутися до своїх міжнародно визнаних кордонів (1991 року). 

«Які кордони в України? Такі самі, як і в Росії, — міжнародно визнані, визначені в 1991 році… Тут нема чого обговорювати. Майже всі кордони у світі випадкові й викликають чиєсь невдоволення. Але воювати за їхню зміну в XXI столітті не можна. Інакше світ зануриться в хаос».

Цікаво також бачення Олексієм контрибуції РФ Україні: після виводу окупантів з України скасувати обмеження на поставки російських нафти й газу в Європу, а частину доходів з цього направляти на компенсацію. До речі, це безболісний варіант для росіян, якби вони відмовилися від рашистського угару.

Про це все йшлося в п’ятнадцяти принципах політичної платформи Навального, які тоді оприлюднило незалежне (а тому опозиційне) видання «Медуза».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015 - 20:01
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, которую создал харьковский музыкант Никита Рубченко. ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...