В Росії підірвали важливий залізничний міст

Сьогодні вранці о 6:15 за місцевим часом біля міста Чапаєвськ (870 кілометрів від вільної України) Самарської області РФ невідомі підірвали опору залізничного мосту через річку Чапаєвка.

Про це масово повідомляють місцеві жителі та російські засоби масової інформації.

Місцеві жителі чули потужний вибух. ЗМІ (зокрема пропагандистське «РИА Новости») з посиланням на силові структури фашистської РФ вказують, що мав місце саме підрив. Оголошено план перехвату потенційних партизанів чи диверсантів.

На перший погляд міст не сильно зруйнований, але зазначається, що його металоконструкції пошкоджені. Це підтверджується тим, що через нього припинено рух потягів – щонайменше п’ять затримуються (це число постійно зростає).

«Залізнична гілка використовувалася державою-агресором для транспортування військових вантажів, зокрема інженерних боєприпасів, вироблених заводом АТ «Полімер» у місті Чапаєвськ Самарської області», — заявили в ГУР МОУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Австралию обрушилась мощная песчаная буря: видео

07.03.2019 - 13:36
Мощная песчаная буря обрушилась на австралийский штат Новый Южный Уэльс. Многометровый поток песка, «бурлящий» над поселком и дорогой, засняли на видео местные жители. Зрелище впечатляет. Песчаная буря обрушилась на центральные ...

Тимошенко Vs Гройсман: дежавю 10 лет спустя: видео

13.02.2017
Проект «таинственного» постановления от Юлии ...

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017
Похоже, череда «загадочных» смертей среди ...

Кота застукали за поеданием огурцов на грядке

17.09.2016
Большинство из нас, почему-то уверены, ...