В Росії був атакований військовий аеродром в Енгельсі

Спочатку місцеві жителі міста Енгельс, а потім військові блогери та російські засоби масової інформації почали повідомляти, що сьогодні вночі на місцевому військовому аеродромі сталися вибухи.

Люди чули вибухи і бачили спалах (дивись фото).

Офіційна версія події вже оприлюднена і вражає своєю очевидною недостовірністю: зенітно-ракетний комплекс протиповітряної оборони начебто штатно спрацював проти українського безпілотного літального апарату, який підлетів до аеродрому на малій висоті.

При цьому уламки БПЛА влучили в службову будівлю аеродрому, вбивши в ній трьох і поранивши ще двох російських військовослужбовців, серед них можуть бути й льотчики. Але авіатехніка пошкоджень начебто не отримала.

Версія не витримує жодної критики.

Від Енгельса до найближчої вільної української території близько шестисот кілометрів. Це вже друга вдала атака на цей військовий аеродром агресора, на якому базуються стратегічні бомбардувальники РФ, які несуть ядерну зброю. І які наносять ракетні удари по Україні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Автогонщик выполнил переднее сальто на автомобиле: видео

02.04.2017 - 13:58
Зафиксировано  первое переднее сальто на монстр-траке на соревнованиях в Лас-Вегасе. Трюк выполнил Ли ОʼДоннелл, также известный под прозвищем «Mad Scientist» (Безумный учёный). Он утверждает, что сальто было не случайностью, а ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...

«Динамо» сенсационно одолело «Шахтер»: видео

14.04.2018
В Харькове киевское «Динамо» 14 ...