В Росії був атакований військовий аеродром в Енгельсі

Спочатку місцеві жителі міста Енгельс, а потім військові блогери та російські засоби масової інформації почали повідомляти, що сьогодні вночі на місцевому військовому аеродромі сталися вибухи.

Люди чули вибухи і бачили спалах (дивись фото).

Офіційна версія події вже оприлюднена і вражає своєю очевидною недостовірністю: зенітно-ракетний комплекс протиповітряної оборони начебто штатно спрацював проти українського безпілотного літального апарату, який підлетів до аеродрому на малій висоті.

При цьому уламки БПЛА влучили в службову будівлю аеродрому, вбивши в ній трьох і поранивши ще двох російських військовослужбовців, серед них можуть бути й льотчики. Але авіатехніка пошкоджень начебто не отримала.

Версія не витримує жодної критики.

Від Енгельса до найближчої вільної української території близько шестисот кілометрів. Це вже друга вдала атака на цей військовий аеродром агресора, на якому базуються стратегічні бомбардувальники РФ, які несуть ядерну зброю. І які наносять ракетні удари по Україні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015 - 16:31
Большинство из нас знает, как поймать мышь при помощи мышеловки, рыбу при помощи удочки или даже муху при помощи чего-нибудь. А вот с кенгуру, в наших краях как-то не сложилось. ...

Зараза ворона поиздевалась над таксой

15.11.2015
Ворона воспользовавшись тем, что собака ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017
Двух самых аккуратных водителей полиция ...