В Росії амністований «вагнерівець» вбив жінку

Засуджений на 14 років за вбивство найманець із приватної військової компанії Вагнер після амністії за участь у війні проти України повернувся до рідного села і вбив людину.

Про це сьогодні повідомляють російські ЗМІ.

28-річний Іван Россомахін із села Новий Бурець Кіровської області у 2020 році був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство жінки і пограбування. У 2022 році ув’язненого завербувала ПВК Вагнер на війну проти України.

21 березня поточного року Россомахіна амністували, і він повернувся до рідного села, де почав тероризувати місцевих жителів. Чоловік вживав алкоголь і ходив по населеному пункту із сокирою та вилами, погрожуючи «всіх повбивати». Цей вагнерівець ще розбив два автомобілі в селі.

Налякані мешканці села наполягли на зустрічі з місцевою владою та поліцією. Дільничний запевнив їх, що вживе всіх необхідних заходів, щоб втихомирити відморозка. Однак, незважаючи на запевнення, все закінчилося новим вбивством.

29 березня місцевий мешканець виявив труп своєї матері. Жінку було побито, на її тілі були колото-різані рани. У вбивстві підозрюють Россомахіна, який повернувся з війни в Україні.

Нагадаємо, в минулому році ватажок однієї з російських банд із Татарстану, засуджений до 23 років ув’язнення за вбивства, загинув на війні в Україні. Про це 23 вересня 2022 повідомило місцеве видання Бизнес Online.

За даними медіа, Ігоря Куска було засуджено у 2015 році. У липні поточного року він звернувся з письмовим проханням до голови Чечні Рамзана Кадирова забрати його на фронт.

У відповідь на звернення до колонії прибули представники російської військової компанії Вагнера і забрали добровольця.

Як уточнила дружина, Куска відправили у зону бойових дій 25 липня. Він воював на Бахмутському напрямку на Донеччині.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Госкино запретило скандальный сериал, в котором снялась Ольга Фреймут: фото, видео

10.01.2017 - 14:54
На основании норм закона Украины о кинематографии Государственное агентство по вопросам кино запретило к показу в Украине телевизионный российско-украинский сериал «Отель Элеон». Сделано это путем отказа в государственной регистрации и выдаче государственного удостоверения ...

Появилось видео уничтожения опорного пункта террористов

28.06.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...