В РФ знищено виробництво дронів-камікадзе з сотнями готових БПЛА

Вибух вранці сьомого березня на Череповецькому металургійному комбінаті в Вологодській області фашистської РФ став наслідком не стільки атаки дроном-камікадзе, якого могло й взагалі не бути, скільки більш масштабної і потужної диверсії.

Тлеграм-канал «Кремлевская табакерка» з посиланням на анонімні джерела в обласних управліннях ФСБ і МЧС вказує, що на підприємстві було закладено й підірвано потужний вибуховий пристрій.

В результаті вийшов з ладу один з агрегатів заводу та повністю зруйнований цех з виробництва дронів-камікадзе – втрачено від сотні до двох готових баражуючих боєприпасів. Загинули двоє охоронників.

Інформація потребує альтернативного підтвердження. Однак одразу було складно повірити, що атака ударного безпілотного літального апарату могла повністю вивести з ладу доменну піч, про що повідомлялося напередодні. Як неможливо було сприйняти офіційну версію влади та керівництва комбінату про технологічну аварію.

Нагадаємо, між Череповцем і Україною мінімум вісімсот кілометрів по прямій.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сотрудница полиции России станцевала в знак протеста откровенный танец

23.06.2016 - 20:12
Прикольный случай произошел в России, где молодая и достаточно симпатичная сотрудница московского УВД, которая работает при метрополитене, в откровенном одеянии сняла себя танцующей. Причем, танец был не просто так, а ...

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017
Беспечность жителей развитых западных стран ...