В РФ уражений сучасний винищувач «Су-57»

На військовому аеродромі біля міста Ахтубінськ Астраханської області РФ (близько шестисот кілометрів до найближчої вільної української території) вперше уражено найсучасніший багатоцільовий винищувач «Су-57».

Про це сьогодні на своїх медіаресурсах повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, вказавши, що сама подія сталася восьмого червня.

В якості доказу представлені супутникові знімки об’єкту до удару і після: «Сьомого червня «Су-57» стоїть цілий, а вже восьмого біля нього зʼявились вирви від вибуху та характерні плями пожежі, що виникла внаслідок вогневого ураження».

Чим саме завдано удар, не вказано. Зате зазначено: «На озброєнні повітряно-космічних сил росії перебувають лічені одиниці вказаних бойових літаків». Судити про ступінь ушкодження літака важко.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016 - 14:04
Со ссылкой на турецкое издание Harriyet российские издания заявили о «блокировании» 7 тысячами военнослужащих военной базы НАТО вблизи Аданы еще поздно вечером 30 июля. Чтобы несколько разрядить ситуацию министр по ...

Зараза ворона поиздевалась над таксой

15.11.2015
Ворона воспользовавшись тем, что собака ...

Парасюк и Гелетей подрались возле Рады: видео

17.10.2017
Депутат Владимир Парасюк вновь «отметился» ...

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017
Для киевского Майдана в Одессе ...