В РФ посилився дефіцит електрики через атаку дронів і диверсії

Якщо вранці губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков обіцяв відновлення електроживлення регіону до тринадцятої години, то зараз влада обіцяє населенню зробити це до 21:00.

Нагадаємо, після нічних атак дронів-камікадзе і підривів саморобних вибухових пристроїхв на електричних підстанціях 90% абонентів Бєлгородської області залишилися без світла і водопостачання. У тому числі, підприємства, організації, комунальний транспорт тощо…

Мало того, в обід з’явилася інформація про проблеми у сусідів. Так, російські засоби масової інформації вказують, що без електрики перебувають 20 тисяч абонентів з чотирьох районів Воронезької області.

Влада Курська пояснює перебої в місті пошкодженням магістральної кабельної лінії. Як саме і коли це сталося, не вказується. Окрім того, нема світла в районах області, прилеглих до Бєлгородщини.

А губернатор Курської області Олексій Смірнов прогнозує погіршення ситуації через наростання дефіциту електроенергії внаслідок проблем на Бєлгородщині.

Тим часом ЗМІ пояснили, що вночі дрони (і, можливо, диверсанти) пошкодили на Бєлгородщині дві вкрай потужні підстанції в районі Незламово — європейський рекордсмен «Металургійна» (3650 МВА) і «Старий Оскол» (1930 МВА): «Вони входять в схеми видачі потужностей Курської і Нововоронежської АЕС».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нападение брата Захарченко на официанта стало топ-темой в Донецке (видео)

17.04.2016 - 12:15
Пьяный брат главаря ДНР Александра Захарченко Сергей, «отдыхая» в компании товарища в пивбаре «Beerstown», устроил не только дебош, но и ранил в горло официанта. Видео этого действа попало в Интернет ...

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015
Все матери, что человечьи, что ...