В РФ місцевий житель був змушений вбити окупанта, який повернувся з України

29 квітня 2023 року в селі Толмачево Новосибірської області РФ місцевий житель В’ячеслав Мокін під час вимушеної самооборони вбив російського окупанта Євгена Хотькова, який щойно повернувся з України, а також одного з його поплічників, ще двох поранив.

Про це ввечері восьмого травня на своєму сайті повідомило вільне (а значить, опозиційне) російське видання «Медуза» з посиланням на місцевих жителів, засоби масової інформації та силові структури.

Двічі судимий Хотьков разом з місцевими приятелями, які, до речі, в Україні не воювали, відмічав своє повернення додому. В сільському магазині вони влаштували безпричинний дебош і побили В’ячеслава, який разом із сином звідти втекли додому.

Але п’яна зграя з палками вдерлася на їх подвір’я й почала все трощити і всіх (дружину, сина, тестя й самого Мокіна) лупцювати. Жінку намірилися гвалтувати. Коли В’ячеслав зробив попереджувальний постріл з мисливської рушниці, виродки не зупинилися. Тоді він відкрив прицільний вогонь, який спиняв п’яних дегенератів лише після прямих влучань.

Вбиті Євген Хотьков і Петро Власов з сусіднього селища Коченево. Отримали поранення Борис Власов з Коченево і Дмитро Фісюра з Новосибірську. В’ячеслав визнав поліції, що був змушений розстріляти нападників. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Уникальное северное сияние сняли на видео

10.11.2017 - 19:31
На фоне ночного неба в американском штате Мичиган сняли необычное северное сияние. Красота – отдельная история. Поражает еще и то, что сама местность находится на широте Каира и Дели, что ...

«Боруссия» громит «Легию» с рекордным счетом: видео голов

23.11.2016
С хоккейным счетом завершился поединок ...