В Орловській області РФ дрони підірвали дві АЗС біля нафтобази

Минулої ночі російські новинні Телеграм-канали з посиланням на місцевих жителів повідомляли про пожежу на нафтобазі в районі міста Лівни Орловської області РФ (230 кілометрів до найближчої ділянки україно-російського кордону) після атаки ударних безпілотних літальних апаратів.

Однак згодом вони (зокрема опозиційне видання ASTRA) скорегували інформацію: дрони-камікадзе пошкодили дві автозаправні станції, розташовані поруч з нафтобазою — АЗС «Роснефть» і АГЗС «Nord газ» по вулиці Фрунзе.

Губернатор Орловської області фашистської Росії Андрій Кличков заявив, що під час масованої повітряної атаки дронів один з них впав на територію АЗС. Під час ремонтних робіт туди ж впав другий БПЛА, який начебто вбив водія пожежної машини і поранив трьох рятувальників.

Не зовсім зрозуміло, чому дрони атакували саме АЗС, а не нафтобазу. Оператори «заблукали»? Вірогідність того, що вони випадково влучили в АЗС, скажімо внаслідок роботи протиповітряної оборони, вкрай низька. Таким чином висока ймовірність того, що губернатор в чомусь бреше.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае стеклянный мост на высоте 180 метров начал трескаться под ногами туристов: видео

10.10.2017 - 11:39
Свыше миллиона человек менее чем за сутки на портале You Tube пересмотрело видео, как перед ногами экскурсовода начал трескаться стеклянный подвесной 300-метровый мост в китайской провинции Хунань, установленный на высоте ...

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...