В ОП закликали Кремль сісти за стіл переговорів з РДК

Радник голови ОП Михайло Подоляк закликав російську владу припинити вогонь по території Бєлгородської області і сісти за стіл переговорів з представниками РДК. Про це він увечері понеділка, 5 червня, написав у Twitter.

Він наголосив, що Україна не бере участі у цьому конфлікті.

Звісно, що це тролінг вищого гатунку, і на жодні такого роду перемовини фашистський режим Росії не піде. Але саме цього прагнули Путін і його посіпаки від України з 2014 року, коли оголосили на окупованих територіях так звані ЛДНР.

«Ми спостерігаємо за ходом бойових дій та вкотре закликаємо московський режим припинити вогонь у Бєлгородській області, негайно сісти за стіл переговорів з РДК і зупинити безглузде кровопролиття», — написав Подоляк.

Він також підкреслив, що все, що зараз відбувається Бєлгородській області — є «класичним бумерангом». Там відбувається протистояння між російським режимом і незгодними з його політикою активними громадянами РФ, які мають підтримку місцевого населення. Якщо ЗС РФ не припинять вогонь – кількість спірних територій зростатиме.

Напередодні повідомлялося, що губернатор Бєлгородської області відмовився приїхати за полоненими і провести переговори з РДК.

Додамо, що російська влада втекла з декількох населених пунктів на Бєлгородщині, куди зайшли російські повстанці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017 - 01:28
Великий украинский чемпион Владимир Кличко проиграл. В прнципе, такой исход поединка с Джошуа предсказывался специалистами и букмекерами. Грустно, но факт. Бой Владимира Кличко против Энтони Джошуа состоялся в субботу, 29 ...

Scania показала как проводит краш-тесты грузовиков

01.10.2016
Компания Scania опубликовала ролик с ...