В ООН заявили, що жертв землетрусу може бути набагато більше

В ООН прогнозують збільшення кількості жертв землетрусів у Туреччині та Сирії. В організації вважають, що кількість загиблих може сягнути 50 тис. осіб. Про це в суботу, 11 лютого, заявив заступник генсека ООН з гуманітарних питань та координатор надзвичайної допомоги Мартін Гріффітс, повідомляє Sky News.

«Я думаю, важко точно оцінити кількість загиблих, оскільки ще необхідно забратися під завали. Але я впевнений, що число зросте вдвічі чи навіть більше. Це жахливо. Природа б’є у відповідь дуже жорстоким чином. Це глибоко шокує. Під цими горами уламків все ще є люди, деякі з них досі живі», — сказав Гріффітс.

Заступник генсека ООН припустив, що кількість жертв землетрусу зросте щонайменше до 50 тисяч осіб.

Гріффітс зазначив, що рятувальні роботи в Туреччині та Сирії скоро завершаться, адже ідеальним періодом для порятунку людей є 72 години.

«Але вони дістали когось живим годину-дві тому. Напевно, буде неймовірно важко вирішити, коли зупинити цю фазу порятунку і перейти до наступної фази, яка також матиме свої проблеми», — зазначив він.

Кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії перевищила 25 тисяч людей. Про це повідомляє Daily Sabah у суботу, 11 лютого.

Міністр охорони здоров’я Туреччини Фахреттін Коджа повідомив, що кількість загиблих у Туреччині від потужних землетрусів, що відбулися 6 лютого, перевищила 22 000 осіб.

За його словами, на сьогоднішній день відомо, що 22 327 людей загинули. Крім того, 80 278 осіб отримали поранення.

ВВС також повідомляє, що в сусідній Сирії через землетруси загинули близько 3553 людей. Отож, загальна кількість загиблих в обох країнах досягла 25880 осіб.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В горсовете Львова вспыхнула драка, Садовой ретировался: видео

19.01.2017 - 15:47
Львов никак не может выйти из мусорного пике. После того, как закрылась основная свалка, куда вывозились отходы, город страдает от мусора, а практически все области страны столкнулись с тем, что ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...