В Офісі президента відреагували на атаку безпілотників в РФ

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк вчергове відкинув закиди росіян про те, що начебто наша країна атакує територію РФ. Така реакція пролунала у відповідь на шквал повідомлень про запуски безпілотників по різним об’єктам у Росії.

Подоляк нагадав, що Україна не веде наступальну війну, а лишезвільняє виключно свої окуповані території. А те, що відбувається в Росії, є наслідком процесів, що спровокованні явищами паніки і розпаду всередені самої сусідньої країни.

Нагадаємо, вчора був нанесений удар біля нафтобази в Туапсе Краснодарського краю. Також були знайдені безпілотники, що впали в Адигеї і у Подмосков’ї біля Коломни. 

Щодо останнього випадку, то російська ФСБ заявила, що всередині безпілотника виявили дві вибухівки С-4 загальною вагою близько 1 кг і чотири кумулятивні заряди до ручного протитанкового гранатомета.

Ну й ще вчора перекривали небо для літаків у Санкт-Петербурзі. Але згодом з’ясувалося, що тамтешні ППОшники просто хибно сприйняли інформацію про безпілотник під Москвою, і «шукали» його у себе…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016 - 19:58
На этом видео разгорается настоящая битва. Битва за молоко, между котом и козленком. Не проявляя особой агрессии, они пытаются перехватить друг у друга бутылку с соской. ...