В Офісі президента відповіли на погрозу Медведєва

На Банковій відреагували на чергову погрозу бувшого президента РФ, першого заступника Совбезу країни-агресора Дмитра Медведєва. Як завжди, цю функцію виконав радник Офісу президента України Михайло Подоляк.

Мова йде про заяву Медведєва здійснити удари помсти (возмездия) по всій Україні в разі наших атак на об’єкти в Криму.

«Міжнародне право чітке. Україна може звільняти свої території, застосовуючи будь-які інструменти. Крим – Україна.

Тому погрози офіційних осіб РФ про «удари відплати» – це тільки фіксація наміру вчинення масових убивств і спроба лякати у традиційному стилі РФ. Завжди ігноруйте Медведєва», — жорстко відреагував Подоляк.

«Ніяких переговорів у цьому випадку не буде, будуть тільки удари відплати. Запалає вся Україна, що залишилася під владою Києва… Наша відповідь може бути будь-якою. Про це цілком чітко сказав президент Росії. Ми не ставимо перед собою жодних обмежень і залежно від характеру загроз готові застосовувати всі види зброї. Відповідно до наших доктринальних документів, включно з Основами ядерного стримування», — сказав перед цим Медведєв.

Нагадаємо, раніше Медведєв вже погрожував Україні ядерною зброєю і «армагедоном» у разі ударів по Криму або при атаці Кримського мосту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Москвы разбился истребитель 4-го поколения Су-27 – погиб пилот (видео)

09.06.2016 - 12:18
Сегодня утром в России разбился военный самолет. Катастрофа произошла в Московской области в паре километров от маленькой деревни Мураново, когда многоцелевой истребитель четвертого поколения Су-27 возвращался на аэродром в Пушкинском ...

Убийство российского криминального авторитета попало на видео

27.07.2018
В российском Новокузнецке застрелили одного ...

Що вінничани знають про нову вулицю Замостянську: відео

21.11.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...

Вышел трейлер восьмого сезона «Игры престолов»: видео

06.03.2019
В Сети появился трейлер завершающего ...