В Одесі частково відновили електропостачання

В Одесі, яка була знеструмлена після нещодавньої аварії на високовольтній підстанції, вже повернули електроживлення на об’єкти критичної інфраструктури, також поступово повертають світло в житлові будинки.

Про це повідомляє міністр енергетики Герман Галущенко.

«В Одесі. Екстрений штаб працює 24/7. Заживили всю критичну інфраструктуру. Отже, місто матиме воду і тепло. Зі світлом вже близько третини споживачів. Наступне завдання — якнайшвидше повернути електрику в інші будинки. Вже зараз до Одеси прямує 31 потужний генератор. Уся країна об’єднала зусилля для того, щоб допомогти оперативно повернути світло до Одеси. Працюємо далі», — зазначив міністр.

Нагадаємо, вчора ввечері Одеса через складну технологічну аварію залишилася без електрики. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Кабміну доручив ввезти до Одеси всі потужні генератори, які є в Міненерго, і дав завдання МЗС звернутися до Туреччини за додатковою підтримкою у вигляді суден-електростанцій.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015 - 19:32
После такого сборная Украины обязана была обыгрывать Словению. Так и получилось. Результат матча – 2:0 в пользу Украины… (смотрите видео). Чтобы попасть летом следующего года на Чемпионат Европы во Франции, ...

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015
Оригинальный способ экономии на общественном ...