В ОАЕ заарештували футболіста московського «Спартака»

Окружна прокуратура Амстердама на своєму офіційному сайті опублікувала заяву про арешт в ОАЕ Квінсі Промеса, не згадуючи його імені.

«Внаслідок конструктивної співпраці влади Об’єднаних Арабських Еміратів і Нідерландів у Дубаї було заарештовано 32-річного чоловіка, який проживає в Москві. Арешт було здійснено на підставі «червоного повідомлення», випущеного Нідерландами.  Нідерланди вимагатимуть екстрадиції чоловіка».

За повідомленнями різних ЗМІ, заарештований жив у розкішному готелі Дубаї. Однак його взяли під варту завдяки зусиллям влади обох країн. Наразі неможливо надати додаткову інформацію, щоб уникнути зриву поточного розслідування.

«Червоне повідомлення» — це прохання до правоохоронних органів у всьому світі знайти та тимчасово заарештувати людину в очікуванні екстрадиції, видачі чи аналогічного судового позову. Воно засноване на ордері на арешт або постанові суду, виданому судовою владою країни, що запитує. Країни-члени застосовують свої власні закони при ухваленні рішення про арешт людини», — повідомляє прес-служба окружної прокуратури Амстердама.

Гравець московського «Спартака» Квінсі Промес став фігурантом двох кримінальних справ на батьківщині, в Нідерландах. Перша стосувалося конфлікту, під час якого нападник атакував родича з ножем. Друга пов’язана зі звинуваченнями на адресу Квінсі у причетності до контрабанди великого обсягу наркотиків. По обом суд прийняв рішення щодо тюремного строку для Промеса — максимальний у 6 років.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016 - 20:28
Все самолёты с возможностью вертикального взлёта и посадки – в одном видеоролике Самолёты вертикального взлёта и посадки (СВВП) начали активно разрабатываться в середине прошлого века. Толчком к этому послужило желание ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...

Винничанка берет участие в отборе на Евровидение: видео

09.01.2017
Винницкая исполнительница Оксана Славна принимает ...