В Новоайдарі знищено базу російських окупантів

Сьогодні вранці (ближче до сьомої години) в окупованому містечку Новоайдар Луганської області пролунали потужні вибухи. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Пропагандисти і терористи з так званого СЦКК квазіутворення ЛНР повідомляють, що по об’єкту цивільної інфраструктури прилетіло кілька високоточних снарядів від реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Однак мешканці (в тому числі й прихильники руського світу) визнають, що будівля використовувалася російськими окупантами в якості бази.

За даними «deepstatemap.live», між Новоайдаром і найближчою вільною територією 45 кілометрів по прямій. Це доступна дистанція не лише для HIMARS, але й для деяких ракет і безпілотних літальних апаратів, які є на озброєнні Збройних сил України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Хасиды на границе надели шаровары и спели гимн Украины

17.09.2020 - 20:09
Продолжаются мытарства хасидов, которые пытаются въехать в Украину через Беларусь. Нынче группа из них оделась в украинские национальные костюмы с шароварами и исполнили гимн нашей страны на границе. После этого ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...