В найбільшому торгово-розважальному центрі Вінниччини гребуть мільйони

megamol_1Мегамолл зустрів свого 5 500 000 відвідувача за 2013! Нею стала КОПЯКОВА Ольга Володимирівна. Мегамолл подарував їй сертифікат на суму 550 грн. на розваги в РК Амагама-Мегамолл, сертифікат на суму 550 грн. на замовлення в кафе “У Фонтана” та сертифікат на суму 550 грн. на замовлення в дитячому ігровому кафе Мегамоша!

КОПЯКОВА Ольга Володимирівна: “Я не могла навіть припустити, що таке можливо … До цих пір не можу повірити … Це такий подарунок! Дякую Мегамоллу!”

megamol_2ТРЦ Мегамолл є найбільшим торгово-розважальним центром регіону. 2013 рік ознаменував активний розвиток інфраструктури ТРЦ, що сприяло значному збільшенню сімейної та молодіжної аудиторій.

Вигідні акційні пропозиції в розважальному комплексі (боулінг, більярд, Льодова Арена, настільний теніс), реалізація актуальних молодіжних проектів та соціально значущих заходів, відкриття магазинів світових брендів є відмінною рисою ТРЦ Мегамолл і користуються незмінною популярністю серед відвідувачів у віці 16 – 25 років.

Нове дитяче ігрове кафе “Мегамоша” (улюблене місце святкування днів народження маленьких відвідувачів), ляльковий театр, дитячі тематичні свята, організація шкільних та дитсадкових випускних вечорів, проведення головної регіональної шкільної та новорічної ярмарок, проведення Міжнародного Чемпіонату з фігурного катання серед юніорів, великий вибір магазинів для дітей, залучення національних торгових марок для реалізації спільних проектів і акцій – також є візитною карткою ТРЦ Мегамолл.

 

У 2013 році ТРЦ Мегамолл став епіцентром культурного та світського життя регіону, залучаючи на свою територію виставки та проекти національного та європейського значення. Першим кроком у цьому напрямку стало відкриття персональної виставки художника зі світовим ім’ям Нікаса Сафронова. Стильним завершенням низки культурних подій стали Вінницькі Дні моди і відкриття Новорічної Арт-інсталяції.

Детальна інформація про проекти та акції ТРЦ Мегамолл –megamoll.com.ua/interesnoe/

ТРЦ Мегамолл, м.Вінниця, вул. 600-річчя, 17, тел. 0432 50 70 50


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На детском Евровидении победила Мариам Мамадашвили, украинка София Роль в призеры не попала. Видео

21.11.2016 - 00:24
Украинка София Роль заняла 14 место на завершившимся на Мальте детском Евровидении. Наше 14-летнее юное дарование исполнило песню “Планета жаждет любви” (Planet craves for love). Первенствовала же в конкурсе солнышко ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...

Появилось видео, как в Виннице злоумышленники разбирают Центральный мост

06.02.2018
В Ситуационном центре муниципальной полиции ...