В МЗС визначилися з послами України в Китаї, Індії та Бразилії

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба подав на розгляд президенту Володимиру Зеленському кандидатури послів України у Китаї, Індії та Бразилії. Про це голова МЗС повідомив у Facebook.

За словами Кулеби, у такі «особливі країни» Україна планує відправити фахівців з досвідом державної роботи рівня міністрів та заступників міністрів.

Імена послів стануть відомими після оприлюднення відповідних указів.

Міністр також заявив про «кадровий голод» і додав, що МЗС вперше створює відкритий механізм, який дозволяє і дипломатам, і особам не з дипломатичних відомств запропонувати свою кандидатуру на посаду посла.

Як зазначив Кулеба, відповідну сторінку вже створено на сайті МЗС у розділі Вакансії.

За його словами, кожен кандидат проходитиме ретельну репутаційну, комунікаційну та інші перевірки.

«Особливий фокус зараз на країнах Африки. Подача у ці країни автоматично підвищує шанси. Крім того, за умови рівних професійних показників я надаватиму перевагу жінкам. Просто тому, що дипломатія була багато десятиліть несправедливою щодо кар’єрного зростання жінок», – заявив Кулеба.

Нагадаємо, 21 лютого президент України Володимир Зеленський призначив послів України у Португалії, Гвінеї-Бісау та Судані. Укази про призначення опубліковано на сайті глави держави.

Так, надзвичайним та повноважним послом України в Республіці Судан за сумісництвом призначено українського посла в Арабській Республіці Єгипту Миколу Нагорного.

Послом України в Португальській Республіці призначено Марину Михайленко. А послом України у Республіці Гвінея-Бісау за сумісництвом став український посол у Республіці Сенегал Юрій Пивоваров.

Наприкінці грудня Зеленський призначив нових послів України в Аргентині і Нігерії. Так надзвичайним і повноважним представником країни в Аргентинській Республіці став Юрій Клименко. Зеленський заздалегідь звільнив його від виконання обов’язків спеціального представника України з питань придністровського врегулювання. Іван Холостенко призначений надзвичайним і повноважним послом України у Федеративній Республіці Нігерія.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016 - 12:25
Обычно кроликов содержат в клетках. Иногда выкапывают яму, запускают туда самца и самку, а дальше они там роют норы и размножаются, размножаются, размножаются… Но как оказалось, это животное прекрасно себя ...

Террорист ДНР выложил в Сеть видео обстрела Авдеевки из «Градов»

06.02.2017
То, что российско-террористические формирования начиная ...

Под судом Черноморска массовые столкновения: видео

18.09.2017
Решение суда города Черноморск по ...