В Мелітополі підірвали двох окупантів з ФСБ РФ

В центрі окупованого Мелітополя (в районі парку Горького) сьогодні приблизно в 11:15 вибухнув і сильно загорівся автомобіль «Рено Дастер». Про це, зокрема, повідомило регіональне інформаційне агентство «Мелітополь».

В свою чергу, міський голова Іван Федоров в своєму Телеграм-каналі підтвердив цю подію, вказавши, що машиною користувалися рашисти: «Щодо пасажирів та їхнього стану інформація уточнюється!» Дивись скрін.

Але Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» стверджує: «Русня повідомляє, що у Мелітополі у «Рено Дастер» підірвали двох співробітників ФСБ. Обидва важко поранені, у одного відірвана кінцівка».

В свою чергу, Федоров пізніше заявив, що в авто був зрадник, який співпрацював з російськими окупантами та керував райвідділом «поліції».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017 - 14:11
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей танков Type 96 Пока американские танкисты учатся дрифтовать на льду, их китайские коллеги оттачивают мастерство парковки. Телеканал CGTN опубликовал на своём YouTube-канале видео, на котором китайские ...

История знаменитого боевого ножа британских коммандос: видео

02.12.2017
История знаменитого ножа британских коммандос ...