В Маріуполі знищили трьох офіцерів ЗС РФ

В окупованому Маріуполі українські партизани знищили трьох офіцерів російських окупантів разом з водієм та автомобілем. Про це сьогодні повідомили Телеграм-канали радника міського голови Петра Андрющенко і «Маріуполь.Спротив». Дивись скріни, відео і фото машини до знищення.

Сама подія сталася минулої п’ятниці. Партизани відслідкували, що троє офіцерів ворога живуть в приватному будинку по вулиці Митрополитській, залишаючи на вулиці авто. Очевидно, машину замінували.

Якщо Петро Андрущенко говорить про трьох знищених офіцерів, то зі слів  «Маріуполь.Спротив» можна припустити й смерть водія:

«Результат вразив навіть нас. Від всіх трьох офіцерів, що сіли в авто разом з водієм, не залишилось приблизно нічого. Автівку (скоріш те, що від неї залишилось) прибрали миттєво».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019 - 12:21
93-я бригада Вооруженных сил Украины обнародовала очередное видео из цикла «шмаки-бум» с работой своих расчетов противотанковых управляемых комплексов. Первая часть ролика снята тепловизорной камерой. Похоже, она установлена прямо на пусковой ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017
Владимир Путин попал на передовицы, ...

Чем воюют силы АТО

27.08.2016
Военные рассказали об украинском оружии ...