В Маріуполі пролунали потужні вибухи

Сьогодні після обіду в окупований Маріуполь завітала «бавовна»: «Все місто здригнулось від серії вибухів». Про це з посиланням на місцевих жителів у своєму Телеграм-каналі повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

Він розповів про прильоти в Порт-Сіті (місце базування окупантів та «Єдиної Росіі») та в полях 23-го мікрорайону, де окупанти розташовують засоби протиповітряної оборони.

Можна було б припустити, що люди чули саме спрацювання ППО, однак на відео видно пожежі. Їх природа, як і загалом цієї «бавовни» залишається незрозумілою.

За даними «deepstatemap.live», відстань між Маріуполем і найближчою вільною територією перевищує шістдесят кілометрів. Тим не менше, ми не пам’ятаємо, щоб тут працювали РСЗВ HIMARS (вони дістають на 85 км, але не під’їжджають близько до лінії фронту). А от безпілотні літальні апарати окупантів в Маріуполі іноді турбують.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко троллит судью во время чтения приговора по её делу (видео)

22.03.2016 - 20:17
Во время чтения приговора по шитому белыми нитками делу украинской лётчицы Надежды Савченко судья употребил выражение «типичная бандеровка», что вызвало бурный смех в зале. Об этом в своем Twitter написал ...

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace ...

Бунт во Львове: убить президентские амбиции Садового (видео)

09.06.2016
Туристический потенциал Львова раскрылся при ...