В Мар’їнці посилились вуличні бої

Російські окупанти продовжують наступ на Авдіївському (Донецькому) напрямку. Минулої доби наші захисники там відбили ворожі атаки в районах Первомайського, Невельського і Красногорівки.

Повідомивши про це в ранковому зведенні, речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун не згадав сусідню Мар’їнку. Але це зробили інші джерела.

Авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» на своїй актуальній мапі позначив просування ворога в Мар’їнці з коментарем: «Втрачено частину центру Мар’їнки». Дивись скріни мапи за вчора й сьогодні.

В своєму Телеграм-каналі «deepstate» прокоментував більш розлого: «Бої в центрі Мар’їнки тривають, кацапи продовжують давити танками в місті. Схоже, що наші відсунули організовану оборону за центральним проспектом, адже між проспектом Дружби та вулицею Заводською безкарно їздить танк ворога і розстрілює можливі дислокації наших спостережних пунктів».

Телеграм канал «Донбас Оперативний» на своїй більш детальній мапі також зафіксував просування агресора в Мар’їнці і прокоментував: «Центр: йдуть важкі бої, ворог застосовує танки, авіацію, артилерію і дрони з 82-міліметровими мінами. Північ і південь – позиційні бої».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Активистка Femen Алиса Виноградова оголила грудь на Венском балу, видео

09.02.2018 - 11:22
Известная по серии выходок в Киеве, Виннице и Ватикане активистка движения Femen Алиса Виноградова решила удивить бомонд в столице Австрии. По случаю проведения Венского бала и визита на светский раут ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...