В Латвії обрали нового президента

Сейм Латвії обрав главу МЗС Едгарса Рінкевичса новим президентом країни. Про це повідомив латвійський парламент у середу, 31 травня.

Зазначено, що у третьому турі виборів кандидатуру Рінкевичса підтримали 52 депутати, проти – 35 голосів.

«Для мене велика честь бути обраним президентом Латвійської Республіки, я зроблю все можливе, щоби добре служити народу Латвії. Дякую депутатам за довіру», – написав Рінкевичс у Twitter.

Також на пост глави держави претендували ще два кандидати – Улдіс Піленс (Об’єднаний список) і Еліна Пінто (Прогресивні). За підсумками двох турів Пінто вибула з подальшої боротьби.

Відомо, що чинний президент Латвії Егіл Левітс ухвалив рішення не балотуватися на другий термін. Також він закликав Піленса відмовитися від участі у виборах, щоб дати змогу нинішній коаліції узгодити єдиного кандидата на пост президента в інтересах держави.

Нагадаємо, у березні Егіл Левітс приїжджав до Львова, де зустрівся з українським президентом Володимиром Зеленським. Також він закликав до якнайшвидшого трибуналу над Росією.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017 - 13:01
Вблизи самого высокого в мире небоскреба Бурдж-Халифа в городе Дубаи (ОАЭ) утром 2 апреля произошел пожар. Дым распространился по зданию строящегося элитного жилого комплекса. По сообщению местных СМИ, пожар возник ...

В Виннице прошел мощный град размером со сливу: фото, видео

12.09.2017
Вечером 12 сентября на северо-западной ...

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019
Сын уволенного вчера президентом Порошенко ...