В Курській області з’явились озброєні борці з путінським режимом

З’явилося нове відео від борців проти путінського режиму, записане біля дорожнього знаку «Плёхово» —  це село в Суджанському районі Курської області Росії, розташоване недалеко від державного кордону в Сумській області.

Четверо чоловіків в військовій формі з закритими обличчями і автоматами в руках стоять вночі перед знаком. Один з них називає групу «борцями проти путінського режиму», яка продовжує діяти в Курській області.

Він закликає робітників, які працюють на будівництві укріплень вздовж кордону, саботувати роботу протягом двох найближчих тижнів, тому що їм начебто приготували «подарунки» — біля ніг лежать протитанкова міна, протипіхотна міна направленої дії і, здається, проста протипіхотна міна.

Нам важко судити про достовірність відео, чи справді воно записано в Курській області, і чому саме «борці з путінським режимом» обрали саме цю локацію. Але в будь-якому разі такі відео дестабілізують ситуацію у РФ, а значить, підривають її військові можливості.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

«Динамо» проигрывает в дебюте матча «Янг Бойз»: видео гола

19.10.2017 - 22:33
Киевское «Динамо» не удачно начало поединок третьего тура группового турнира Лиги Европы со швейцарским «Янг Бойзом». Уже на 17-ой минуте Максим Коваль оказался бессилен — Асале пробил, мяч попал в ...

Появилось видео успешных испытаний новейших украинских ракет

21.03.2017
Министерство обороны 21 марта провело ...

Виртуоз на фуре чудом ушел от столкновения (видео)

04.11.2015
Водитель фуры сумел вовремя заметить ...