В Криму знищено три РЛС окупантів

В окупованому з 2014 року Криму військовослужбовці підрозділу спеціального призначення «Примари» Головного управління розвідки Міністерства оборони України знищили або суттєво пошкодили радіолокаційну станцію «Подльот-К1» і дві берегові РЛС МР-231-3 “Вайгач” і “Балтика-б” російських загарбників.

Також знищено ангари винищувачів «Су-24» і «Су-30», пункт комунікації та живлення ретранслятора безпілотних літальних апаратів “Гєрань/Гербера”, станцію радіоелектронної боротьби та системи спостереження чорноморського флоту РФ, резервуар нафтопродуктів на нафтобазі компанії ATAN, лабораторію радіоелектронної розвідки на даху штабної будівлі ЧФ РФ.

Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр ГУР МОУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе, якими наші захисники власне й нищили техніку загарбників.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018 - 22:14
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом из-за пределов штрафной площадки оформил четвертую подряд победу «Динамо» в чемпионате страны. На сей раз над «Александрией», которая шла после четырех туров первенства на первом ...

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018
Российские военные продолжают участвовать в ...