В Криму знищено пускові установки ЗРК С-400

Під час нічного удару по військовому аеродрому Джанкоя на півночі Криму, про що повідомлялося раніше, знищено три пускові установки зенітно-ракетних комплексів «С-400», їх радіолокаційна станція та ще щонайменше дві пускові установки ЗРК «С-300».

Про це з посиланням на російські коловоєнні Телеграм-канали повідомило видання «Кореспондент», вказуючи, що загарбники чомусь впевненні, що удар було завдано двома балістичними ракетами ATACMS.

Перша вдарила по позиціям ЗРК «С-400», які виконували функцію протиповітряної оборони на об’єкті, знищивши три пускові установки та їх РЛС.

Після цього друга ракета влучила по пункту прийому та ремонту військової техніки 77-ї зенітної ракетної бригади (в/ч 33742, Краснодарський край РФ). Тоді там знаходилися щонайменше ще два ЗРК «С-300», які теж були знищені.

Втрати загарбників у живій силі оцінюються 15 пораненими і 22 зниклими безвісти (фактично ліквідованими).

Також деякі джерела (наприклад, «Пан Пачковский») вказують, що там же був знищений великий склад боєприпасів інтервентів.

Насправді, використання ATACMS малоймовірно — навряд чи американці їх передали таємно, тим паче на тлі відсутності фінансування будь-якої військової допомоги. А ось варіант з новими українськими ракетами — дійсно реальний. Про успіхи вітчизняної ракетної програми нещодавно заявляв президент Зеленський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018 - 14:57
Животным порою не чужды человеческие качества. В том числе и стремление защитить своего ближнего. Случай в Китае это подтвердил в очередной раз. Там свинья самоотверженно отбила у мясников своего собрата, ...

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные ...

Появилось новое видео обстрела депутата Госдумы на Донбассе

05.03.2018
Российские СМИ продолжают рассказывать историю ...