В Криму українські сили провели спецоперацію

Сьогодні зранку в селі Міжводне (на мапі позначено червоним квадратиком) Чорноморського району окупованого Криму невідомі підняли український прапор на досить високу щоглу. Про цю спецоперацію повідомляють місцеві жителі, дивись відео.

Тим часом The Washington Post написала про те, що президент Володимир Зеленський, перебуваючи в Сполучених Штатах Америки, начебто категорично відмовився від варіантів Вашингтона по деокупації України без півострова.

Начебто йому запропонували три варіанти, виконання б яких могло б задовільнити Україну: повернення до стану 23 лютого 2022 року (з окупованими Кримом і ОРДЛО), звільнення всієї материкової частини України без півострова, повернення до кордонів до 2014 року.

Зеленський обрав останній варіант, як єдино можливий.

Звісно, США не вирішують питання реалізації будь-якого з цих сценаріїв, адже кожен з них потребує або військового успіху ЗСУ, або згоди Кремля відступити і припинити розпочате ним божевілля. Однак, Вашингтон хоче для себе розуміти, над яким варіантом йому працювати і до чого схиляти Москву.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Смешное видео – карма выглядит вот так (видео)

07.10.2015 - 16:26
Объяснять словами понятие кармы – относительно долго. А вот снятый камерой видеонаблюдения 13-секундный ролик дает полное и весьма объемное определение. Мужичек на скутере за это короткое время, проехав с десяток ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

Появилось видео запуска ракет украинским Су-25

20.12.2016
Если прежде все, что касалось ...