В Криму на військових об’єктах пролунали вибухи

Раніше повідомлялося, що сьогодні в обід в окупованому Криму в районах міст Джанкой та Євпаторія сталися вибухи. Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на місцевих жителів доповнив цю інформацію ще двома населеними пунктами і розповів деякі подробиці. 

Отже, в Джанкої та в селищі Гвардійське начебто відбулися влучання по базам російських окупантів. А в Євпаторії та Сімферополі «просто» спрацювали засоби протиповітряної оборони загарбників; можливо, вони збили українські безпілотні літальні апарати, а може й щось інше.

Найближче з вказаних населених пунктів до вільної території Джанкой – близько сотні кілометрів, найдальше Сімферополь – 130 км. ЗСУ регулярно турбують інтервентів в Криму за допомогою БПЛА. HIMARS сюди не дістають.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На пресс-центр УНН совершено дерзкое нападение: опубликовано видео

03.08.2018 - 18:47
Сегодня на пресс-центр УНН было совершено дерзкое нападение нескольких десятков человек. Они пытались сорвать пресс-конференцию руководства ювелирного дома Zarina.  Нападавшие и их организаторы кричали и оскорбляли присутствующих, включая капеллана. В ...