В Конгресі Мексики показали мумії інопланетян

Вчора, 12 вересня, в приміщенні Конгресу Мексики під час слухань, що стосувалися НЛО, відомий журналіст і дослідник НЛО Хайме Мауссан представив дві мумії, які, за його твердженнями, можуть бути останками інопланетян, які колись перебували на Землі. Інформацію про це опублікував видання Daily Star.

Дослідники визначили вік муміфікованих тіл двох «нелюдських» істот за допомогою радіовуглецевого аналізу і встановили, що це можуть бути залишки, що існували понад тисячу років тому.

Ці невеликі створіння, схожі на людей, були виявлені в Куско, Перу. У їх скелетах було зафіксовано по три пальці на руках і ногах. Їх публічно представили у прозорих скляних трунах.

Під присягою Хайме Мауссан повідомив, що ці загадкові зразки недавно були досліджені у Національному автономному університеті Мексики (UNAM) за допомогою вуглецевого датування, яке підтвердило, що віку мумій щонайменше тисяча років.

«Ці створіння не мають нічого спільного з нашою земною еволюцією… Вони не належать до видів, знайдених після падіння НЛО. Їх знайшли в шахтах, де ростуть діатомові водорості, і пізніше вони скам’яніли», — заявив уфолог.

В заході також взяли участь численні фахівці, включаючи виконавчого директора організації «Американці за безпечний аерокосмічний простір» та колишнього пілота ВМС США Раяна Грейвса.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017 - 14:10
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, восстановил его и самостоятельно оснастил автомобиль газогенератором, который способен работать на дровах. Бензин теперь необходим только в небольших объемах для розжига основного топлива. Как рассказал ...

Опубликовано видео с внучкой Путина

14.06.2017
Недавно президент России Путин признался ...