В командуванні ЗСУ готуються до звільнення всієї Херсонщини

В інтересах України протягом поточної зими зберегти осінній темп наступу на російських окупантів. Заявивши про це, міністр оборони Великобританії Бен Воллес пояснив свою думку: «З огляду на перевагу, яка є в українців у навчанні та в якості їхнього особового складу порівняно з деморалізованими, погано навченими та екіпірованими росіянами». Він додав, що більшість досвідчених російських військових вже мертва.

Однак, при всій повазі і вдячності Лондону, варто відзначити, що осінні феноменальні успіхи відтворити фактично нереально. Адже третину Харківської області було блискуче звільнено через те, що там сили окупантів взагалі не очікували на наступ, тим паче не в лоб, а в обхід, як пішли ЗСУ. А з правобережною частиною Херсонської області нам допомогла географія, в першу чергу Дніпро, — ворог там був у дуже незручному становищі. А Генштаб ЗСУ це врахував і з серпня нищив логістику і бази ворога, щоб потім змусити його драпати.

Втім, керівник пресслужби оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк впевнена, що фактор географії допоможе Збройним силам України і на лівому березі Дніпра:

«…ЗСУ продовжують встановлювати вогневий контроль над транспортними артеріями супротивника. Українська артилерія вже може досягати тих рубежів, які вони будують на лівому березі Дніпра, в районі Армянська (Крим). На правому березі Дніпра вони будували ешелоновану оборону, по якій і відступали, зараз ворог облаштовує оборонні позиції на лівому березі Дніпра. Противник замінував берегову лінію і облаштовує вогневі позиції вглиб на 15-20 км, тому що розуміє, що доведеться відступати…».

Так чи інакше, але після відступу агресора з Правобережної України ми поки що не бачимо просування ЗСУ, натомість агресор трошки пробився вперед на Бахмутському й Донецькому напрямках. Мобілізоване «гарматне м’ясо» Путіна змогло призупинити наступ ЗСУ в Луганській області. Сподіваємося, тимчасово.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016 - 19:58
Активные люди неугомонны. Они всегда найдут себе занятие по душе. Во время сильных снегопадов, этого снега намело достаточно мног для того, чтобы в него нырять и даже плавать в нем. ...

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...