В Китаї заявили, що розробили досконалу лазерну зброю

Китайські учені з Національного університету оборонних технологій створили нову систему охолодження, яка дає можливість високоенергетичним лазерам працювати «нескінченно» без накопичення зайвого тепла. Про це у середу, 15 серпня, пише місцеве видання South China Morning Post.

Зазначається, що накопичення тепла було серйозною перешкодою у розробці лазерної зброї.

«Нова система охолодження дозволить генерувати лазерні промені скільки завгодно, без погіршення продуктивності чи перебоїв», — заявили учені. 

На їхню думку, розробка дозволить створювати високоякісні промені нескінченно.

«Нова система охолодження мінімізує вібрацію та покращує чистоту відбивання променів. Це потенційно може значно змінити характер бою за рахунок подовження часу дії, збільшення дальності та руйнівної сили лазерної зброї», — заявили вони. 

Учені пояснили, що лазер під час застосування на своєму шляху нагріває газ, що створює турбулентний потік. Це, у свою чергу, може стати причиною розсіювання чи спотворення променя, знизивши його ефективність і точність. Тепер вони створили систему продування газу через зброю для видалення відпрацьованого тепла. 

Видання пише, що КНР розробляє лазерну зброю для знищення повітряних цілей — безпілотників, ракет і літаків. Такі засоби також нібито дозволять отримати «стратегічну перевагу» в конфліктах у космосі.

Фото ілюстративне, на ньому випробування лазерної технології США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешной кот, который любит спать в пакете (видео)

11.01.2016 - 13:37
У каждого из нас свои причуды. Смешной кот, который на видео, не исключение. Уж очень нравилось ему залезать в бумажный пакет и там дремать. Хозяева же не черствые люди и ...

Порошенко поднял шапку солдата: появилось видео

14.03.2018
Пресс-секретарь президента Святослав Цеголко опубликовал ...

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018
Забойное видео от эстонских акробатов ...