В Каховці знищена база окупантів «Чисті Пруди»

Сьогодні в окупованій Каховці Херсонської області пролунали потужні вибухи, про що повідомили місцеві мешканці. Посилаючись на людей, Телеграм-канал «Донбас оперативний» вказує, що прильоти сталися на базі «Чисті Пруди».

Якщо тиждень тому від Каховки до вільної території було мінімум сорок кілометрів по прямій на мапі, і по ворожим об’єктам в місті діставали переважно західні реактивні системи залпового вогню «HIMARS», «MARS II» чи «М270», то тепер ця відстань скорочена рівно в десять раз і легко доступна для звичайної артилерії.

Тим часом речник Оперативного командування Владислав Назаров зафіксував нову назву колишнього Южнобужського (Херсонського) напрямку – Таврійський. В зведенні станом на 15:00 дванадцятого листопада він розповів, що в «звільнених населених пунктах Херсонської та Миколаївської областей підрозділи Сил оборони проводять стабілізаційні заходи та закріплюються на знову зайнятих позиціях». А також констатував перестрілки через Дніпро:

«Ворог продовжує вести активну  оборону по усій лінії зіткнення (вона проходить по річці), застосовуючи реактивні системи залпового вогню, артилерійські системи різних калібрів та міномети… Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони теж наносили вогневі удари по нових позиціях ворога та  районах зосередження живої сили, техніки та озброєння».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019 - 09:47
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня утром обнародовал очередное фронтовое видео, снятое беспилотниками ударной группы «К-2» 54-ой бригады ВСУ с комментарием: «Не надо было танки прятать в 3 км от линии ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...