В Каховці стався вибух на базі окупантів

Сьогодні вранці в окуповане місто Каховка Херсонської області завітала «бавовна». Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Приліт по розташуванню окупантів…»

Наразі подробиці невідомі. Тамтешні мешканці оприлюднили в соціальних мережах фотографії диму від сильної пожежі. У мережі припускають, що українські військові могли атакувати базу російських загарбників. 

Каховку від вільної території відділяє лише чотири кілометри Каховського водосховища, дивись мапу від «deepstatemap.live».

Це доступна відстань для різноманітної артилерії і навіть мінометів та зенітно-ракетних комплексів. Окрім того, останнім часом зростає кількість відео, де об’єкти російських загарбників на лівому березі Дніпра прицільно знищують досить потужні безпілотні літальні апарати, здатні нести мінометні міни.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

США терзает мощный ураган

03.09.2016 - 00:15
Ураганы ежегодно терзают прибрежные штаты США (в этом году уже было семь). Флорида оставалась под зонтиком везения 11 лет — с тех пор, как в октябре 2005 года ощутила разрушительную ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...