В Кадіївці знищили керівників ПВК «Вагнера»

В окупованому місті Рубіжне Луганської області тринадцятого листопада були високоточні прильоти по техніці російських окупантів в сьомому мікрорайоні біля будинків № 27, 29 і 30. Про це з посиланням на місцевих мешканців повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний». 

Він же привів розповідь місцевого жителя про влучні удари ЗСУ в багатоповерховий будинок по вулиці Перемоги, 16 в Рубіжному, де мешкали інтервенти, одинадцятого листопада. Знищено верхню частину будівлі, де розміщувалися вогневі точки загарбників (вірогідно ПВО і спостережний пункт).

Також «Донбас Оперативний» розповів, що під час нещодавньої «бавовни» в Кадіївці (Стаханов) Луганської області були знищені одинадцять керівників приватної військової компанії Вагнера, які мешкали в елітному маєтку місцевого бізнесмена. Не зрозуміло, чи вони були «гостями», чи віджали палац без дозволу господаря.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  14 ноября 2022 в 08:47

    жаль кащея не замочили..пригожий лысый еще пару зон прошерстит

Video >>

Мирко Саблич. Новый хит «Величия вой» – поют Кобзон, Лепс и Розенбаум (видео)

07.11.2016 - 22:13
Если раньше группа «Мирко Саблич» свои тексты «вкладывала» в уста ярых поборников «русского мира» и поклонников Путина, то для шлягера «Гибридная война» авторы песни выбрали Владимира Высоцкого. Символично. Если бы ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...